Ubytování v Janských Lázních v červenci 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Janských Lázních v červenci 2021. Luxusní ubytování Janské Lázně. Dovolená červenec 2021 v Janských Lázních pro rodiny s dětmi levně.

Janské Lázně    >    

Janské Lázně v červenci

Vyhledávání ubytování v Janských Lázních

Ubytování v Janských Lázních v červenci 2021

Hotel Terra - Janské Lázně v červenci
Hotel Terra
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až středa 7. červenec, s vlastní dopravou, za 117 dní v ceně 7800,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Skiresort Hotel Omnia - Janské Lázně - Janské Lázně v červenci
Skiresort Hotel Omnia - Janské Lázně
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Skiresort Hotel Omnia - Janské Lázně, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s vlastní dopravou, za 117 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Janské Lázně v červenci, letní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 11060,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tenis
 • Volejbal
 • Klidná lokalita
 • Bezbariérový přístup
 
Skiresort Hotel Omnia - Janské Lázně - Janské Lázně v červenci
Skiresort Hotel Omnia - Janské Lázně
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Skiresort Hotel Omnia - Janské Lázně, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až pátek 9. červenec, s vlastní dopravou, za 118 dní v ceně 11060,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tenis
 • Volejbal
 • Klidná lokalita
 • Bezbariérový přístup
 
Hotel Terra - Janské Lázně v červenci
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 5. červenec až úterý 13. červenec, s vlastní dopravou, za 121 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Janské Lázně v červenci, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 12160,- Kč.
 
Hotel Terra - Janské Lázně v červenci
Hotel Terra
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 7. červenec až čtvrtek 15. červenec, s vlastní dopravou, za 123 dní v ceně 10400,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Lázeňský Hotel Terra - Janské Lázně v červenci
Lázeňský Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Hotel Terra, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 11. červenec až neděle 18. červenec, s vlastní dopravou, za 127 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Janské Lázně v červenci, letní First Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 11830,- Kč.
 
Hotel Terra - Janské Lázně v červenci
Hotel Terra
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 13. červenec až středa 21. červenec, s vlastní dopravou, za 129 dní v ceně 10400,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Lázně Janské Lázně - Janské Lázně - Janské Lázně v červenci
Lázně Janské Lázně - Janské Lázně
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázně Janské Lázně - Janské Lázně, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 14. červenec až sobota 17. červenec, s vlastní dopravou, za 130 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Janské Lázně v červenci, letní First Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 3890,- Kč.
 
Skiresort Hotel Omnia - Janské Lázně - Janské Lázně v červenci
Skiresort Hotel Omnia - Janské Lázně
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Skiresort Hotel Omnia - Janské Lázně, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. červenec až středa 21. červenec, s vlastní dopravou, za 130 dní v ceně 11060,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tenis
 • Volejbal
 • Klidná lokalita
 • Bezbariérový přístup
 
Hotel Terra - Janské Lázně v červenci
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 16. červenec až čtvrtek 22. červenec, s vlastní dopravou, za 132 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Janské Lázně v červenci, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 9120,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 22 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Janských Lázních

Janské Lázně podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata