Dovolená v Janských Lázních. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Janských Lázních. Dovolená Janské Lázně pro rodiny s dětmi levně.

Janské Lázně    >    

Dovolená v Janských Lázních

Vyhledávání ubytování v Janských Lázních

Dovolená v Janských Lázních podle termínu

Lázeňský Hotel Terra - Dovolená v Janských Lázních
Lázeňský Hotel Terra
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Hotel Terra, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 30. květen až neděle 6. červen, s vlastní dopravou, za 18 dní v ceně 13300,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: dovolená, jarní Last Minute, pobytové, lázeňské.
 
Hotel Terra - Dovolená v Janských Lázních
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 31. květen až úterý 8. červen, s vlastní dopravou, za 19 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Dovolená v Janských Lázních, jarní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 12160,- Kč.
 
Hotel Terra - Dovolená v Janských Lázních
Hotel Terra
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až neděle 13. červen, s vlastní dopravou, za 24 dní v ceně 12160,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: dovolená, letní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Terra - Dovolená v Janských Lázních
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 5. červen až středa 9. červen, s vlastní dopravou, za 24 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Dovolená v Janských Lázních, letní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 5200,- Kč.
 
Chata Slovan - Dovolená v Janských Lázních
Chata Slovan
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chata Slovan, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až sobota 12. červen, s vlastní dopravou, za 24 dní v ceně 2380,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: dovolená, letní Last Minute, pobytové, lázeňské levně.
 
Hotel Terra - Dovolená v Janských Lázních
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 7. červen až sobota 12. červen, s vlastní dopravou, za 26 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Dovolená v Janských Lázních, letní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 7600,- Kč.
 
Hotel Terra - Dovolená v Janských Lázních
Hotel Terra
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. červen až středa 16. červen, s vlastní dopravou, za 27 dní v ceně 12160,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: dovolená, letní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Terra - Dovolená v Janských Lázních
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 10. červen až neděle 13. červen, s vlastní dopravou, za 29 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Dovolená v Janských Lázních, letní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 4560,- Kč.
 
Lázeňská Dependance Réva - Dovolená v Janských Lázních
Lázeňská Dependance Réva
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňská Dependance Réva, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. červen až neděle 20. červen, s vlastní dopravou, za 32 dní v ceně 12530,- Kč. Ubytování od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: dovolená, letní , pobytové, lázeňské.
 
Skiresort Hotel Omnia - Janské Lázně - Dovolená v Janských Lázních
Skiresort Hotel Omnia - Janské Lázně
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Skiresort Hotel Omnia - Janské Lázně, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 13. červen až neděle 20. červen, s vlastní dopravou, za 32 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Dovolená v Janských Lázních, letní , pobytové, v aktuální ceně 8680,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Tenis
  • Volejbal
  • Klidná lokalita
  • Bezbariérový přístup
 

Zobrazeno 1-10 z 174 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Janských Lázních

Janské Lázně podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata