First Minute Janské Lázně. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování v Janských Lázních First Minute. Dovolená Janské Lázně pro rodiny s dětmi levně.

Janské Lázně    >    

First Minute Janské Lázně

Vyhledávání ubytování v Janských Lázních

Pobyty podle termínu

Hotel Luční Dům - First Minute Janské Lázně
Hotel Luční Dům
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Luční Dům, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 21. srpen až středa 25. srpen, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 3240,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Terra - First Minute Janské Lázně
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 21. srpen až neděle 29. srpen, s vlastní dopravou, za 101 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute Janské Lázně, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 10400,- Kč.
 
Chata Slovan - First Minute Janské Lázně
Chata Slovan
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chata Slovan, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 21. srpen až sobota 28. srpen, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 2380,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, lázeňské levně.
 
Lázeňská Dependance Réva - First Minute Janské Lázně
Lázeňská Dependance Réva
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňská Dependance Réva, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 22. srpen až neděle 29. srpen, s vlastní dopravou, za 102 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: First Minute Janské Lázně, letní First Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 12530,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Terra - First Minute Janské Lázně
Lázeňský Hotel Terra
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Hotel Terra, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 22. srpen až neděle 29. srpen, s vlastní dopravou, za 102 dní v ceně 13300,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, lázeňské.
 
Hotel Terra - First Minute Janské Lázně
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 23. srpen až středa 25. srpen, s vlastní dopravou, za 103 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute Janské Lázně, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 3040,- Kč.
 
Hotel Terra - First Minute Janské Lázně
Hotel Terra
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 23. srpen až čtvrtek 26. srpen, s vlastní dopravou, za 103 dní v ceně 3900,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Terra - First Minute Janské Lázně
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 23. srpen až úterý 31. srpen, s vlastní dopravou, za 103 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute Janské Lázně, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 12160,- Kč.
 
Hotel Terra - First Minute Janské Lázně
Hotel Terra
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 25. srpen až středa 1. září, s vlastní dopravou, za 105 dní v ceně 9100,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Luční Dům - First Minute Janské Lázně
Hotel Luční Dům
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Luční Dům, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 28. srpen až čtvrtek 2. září, s vlastní dopravou, za 108 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute Janské Lázně, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 4050,- Kč.
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
 

Zobrazeno 1-10 z 94 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Janských Lázních

Janské Lázně podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata