Janské Lázně s polopenzí. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí s polopenzí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Janských Lázních. Dovolená Janské Lázně pro rodiny s dětmi levně.

Janské Lázně    >    

Janské Lázně s polopenzí

Vyhledávání ubytování v Janských Lázních

Janské Lázně s polopenzí podle odjezdu

Lázeňský Hotel Terra - Janské Lázně s polopenzí
Lázeňský Hotel Terra
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Hotel Terra, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 16. květen až neděle 23. květen, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 12390,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, jarní Super Last Minute, pobytové, lázeňské.
 
Lázeňský Hotel Terra - Janské Lázně s polopenzí
Lázeňský Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Hotel Terra, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 30. květen až neděle 6. červen, s vlastní dopravou, za 18 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Janské Lázně s polopenzí, jarní Last Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 13300,- Kč.
 
Hotel Terra - Janské Lázně s polopenzí
Hotel Terra
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 31. květen až úterý 8. červen, s vlastní dopravou, za 19 dní v ceně 12160,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, jarní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Terra - Janské Lázně s polopenzí
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 5. červen až neděle 13. červen, s vlastní dopravou, za 24 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Janské Lázně s polopenzí, letní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 12160,- Kč.
 
Hotel Terra - Janské Lázně s polopenzí
Hotel Terra
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. červen až sobota 12. červen, s vlastní dopravou, za 26 dní v ceně 7600,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, letní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Terra - Janské Lázně s polopenzí
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 8. červen až středa 16. červen, s vlastní dopravou, za 27 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Janské Lázně s polopenzí, letní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 12160,- Kč.
 
Hotel Terra - Janské Lázně s polopenzí
Hotel Terra
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. červen až neděle 13. červen, s vlastní dopravou, za 29 dní v ceně 4560,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, letní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Lázeňský Hotel Terra - Janské Lázně s polopenzí
Lázeňský Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Hotel Terra, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 20. červen až neděle 27. červen, s vlastní dopravou, za 39 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Janské Lázně s polopenzí, letní , pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 13300,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Terra - Janské Lázně s polopenzí
Lázeňský Hotel Terra
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Hotel Terra, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až neděle 4. červenec, s vlastní dopravou, za 46 dní v ceně 13300,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, letní , pobytové, lázeňské.
 
Lázeňský Hotel Terra - Janské Lázně s polopenzí
Lázeňský Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Hotel Terra, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 27. červen až čtvrtek 1. červenec, s vlastní dopravou, za 46 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Janské Lázně s polopenzí, letní , pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 7280,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 102 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Janských Lázních

Janské Lázně podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata