Janské Lázně pro seniory. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Pobyty pro seniory 55+.

Janské Lázně    >    

Janské Lázně pro seniory

Vyhledávání ubytování v Janských Lázních

Janské Lázně pro seniory podle termínu

Hotel Terra - Janské Lázně pro seniory
Hotel Terra
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 31. květen až úterý 8. červen, s vlastní dopravou, za 19 dní v ceně 12160,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: pro seniory, jarní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Terra - Janské Lázně pro seniory
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 5. červen až neděle 13. červen, s vlastní dopravou, za 24 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Janské Lázně pro seniory, letní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 12160,- Kč.
 
Hotel Terra - Janské Lázně pro seniory
Hotel Terra
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až středa 9. červen, s vlastní dopravou, za 24 dní v ceně 5200,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: pro seniory, letní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Terra - Janské Lázně pro seniory
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 7. červen až sobota 12. červen, s vlastní dopravou, za 26 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Janské Lázně pro seniory, letní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 7600,- Kč.
 
Hotel Terra - Janské Lázně pro seniory
Hotel Terra
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. červen až středa 16. červen, s vlastní dopravou, za 27 dní v ceně 12160,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: pro seniory, letní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Terra - Janské Lázně pro seniory
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 10. červen až neděle 13. červen, s vlastní dopravou, za 29 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Janské Lázně pro seniory, letní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 4560,- Kč.
 
Hotel Terra - Janské Lázně pro seniory
Hotel Terra
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 28. červen až úterý 6. červenec, s vlastní dopravou, za 47 dní v ceně 12160,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: pro seniory, letní , pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Terra - Janské Lázně pro seniory
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 29. červen až středa 7. červenec, s vlastní dopravou, za 48 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Janské Lázně pro seniory, letní , pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 12160,- Kč.
 
Hotel Terra - Janské Lázně pro seniory
Hotel Terra
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 5. červenec až neděle 11. červenec, s vlastní dopravou, za 54 dní v ceně 9120,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: pro seniory, letní , pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Terra - Janské Lázně pro seniory
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 5. červenec až úterý 13. červenec, s vlastní dopravou, za 54 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Janské Lázně pro seniory, letní , pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 12160,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 103 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Janských Lázních

Janské Lázně podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata