Janské Lázně pro seniory. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Pobyty pro seniory 55+.

Janské Lázně    >    

Janské Lázně pro seniory

Vyhledávání ubytování v Janských Lázních

Janské Lázně pro seniory podle termínu

Hotel Terra - Janské Lázně pro seniory
Hotel Terra
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. duben až čtvrtek 8. duben, s vlastní dopravou, za 29 dní v ceně 4400,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: pro seniory, jarní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Terra - Janské Lázně pro seniory
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 5. duben až úterý 13. duben, s vlastní dopravou, za 30 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Janské Lázně pro seniory, jarní , pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 10560,- Kč.
 
Hotel Terra - Janské Lázně pro seniory
Hotel Terra
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 6. duben až středa 14. duben, s vlastní dopravou, za 31 dní v ceně 10560,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: pro seniory, jarní , pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Terra - Janské Lázně pro seniory
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 11. duben až neděle 18. duben, s vlastní dopravou, za 36 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Janské Lázně pro seniory, jarní , pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 9240,- Kč.
 
Hotel Terra - Janské Lázně pro seniory
Hotel Terra
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až pátek 23. duben, s vlastní dopravou, za 41 dní v ceně 7700,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: pro seniory, jarní , pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Terra - Janské Lázně pro seniory
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 20. duben až neděle 25. duben, s vlastní dopravou, za 45 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Janské Lázně pro seniory, jarní , pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 5500,- Kč.
 
Hotel Terra - Janské Lázně pro seniory
Hotel Terra
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až neděle 2. květen, s vlastní dopravou, za 49 dní v ceně 8800,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: pro seniory, jarní , pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Terra - Janské Lázně pro seniory
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 25. duben až pondělí 3. květen, s vlastní dopravou, za 50 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Janské Lázně pro seniory, jarní , pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 10560,- Kč.
 
Hotel Terra - Janské Lázně pro seniory
Hotel Terra
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. duben až pátek 7. květen, s vlastní dopravou, za 55 dní v ceně 7700,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: pro seniory, jarní , pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Terra - Janské Lázně pro seniory
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 11. květen až středa 19. květen, s vlastní dopravou, za 66 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Janské Lázně pro seniory, jarní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 10560,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 75 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Janských Lázních

Janské Lázně podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata