Janské Lázně se snídaní. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí se snídaní 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Janských Lázních. Dovolená Janské Lázně pro rodiny s dětmi levně.

Janské Lázně    >    

Janské Lázně se snídaní

Vyhledávání ubytování v Janských Lázních

Janské Lázně se snídaní podle termínu

Hotel Terra - Janské Lázně se snídaní
Hotel Terra
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. duben až čtvrtek 8. duben, s vlastní dopravou, za 30 dní v ceně 4400,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: snídaně, jarní , pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Terra - Janské Lázně se snídaní
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 16. duben až pátek 23. duben, s vlastní dopravou, za 42 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Janské Lázně se snídaní, jarní , pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 7700,- Kč.
 
Hotel Terra - Janské Lázně se snídaní
Hotel Terra
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. duben až neděle 25. duben, s vlastní dopravou, za 46 dní v ceně 5500,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: snídaně, jarní , pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Terra - Janské Lázně se snídaní
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 24. duben až neděle 2. květen, s vlastní dopravou, za 50 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Janské Lázně se snídaní, jarní , pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 8800,- Kč.
 
Hotel Terra - Janské Lázně se snídaní
Hotel Terra
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. duben až pátek 7. květen, s vlastní dopravou, za 56 dní v ceně 7700,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: snídaně, jarní , pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Skiresort Hotel Omnia - Janské Lázně - Janské Lázně se snídaní
Skiresort Hotel Omnia - Janské Lázně
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Skiresort Hotel Omnia - Janské Lázně, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 13. květen až čtvrtek 20. květen, s vlastní dopravou, za 69 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Janské Lázně se snídaní, jarní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 7980,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Tenis
  • Volejbal
  • Klidná lokalita
  • Bezbariérový přístup
 
Hotel Terra - Janské Lázně se snídaní
Hotel Terra
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 17. květen až úterý 25. květen, s vlastní dopravou, za 73 dní v ceně 8800,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: snídaně, jarní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Terra - Janské Lázně se snídaní
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 24. květen až středa 26. květen, s vlastní dopravou, za 80 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Janské Lázně se snídaní, jarní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2200,- Kč.
 
Hotel Terra - Janské Lázně se snídaní
Hotel Terra
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 27. květen až středa 2. červen, s vlastní dopravou, za 83 dní v ceně 7200,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: snídaně, jarní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Terra - Janské Lázně se snídaní
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 4. červen až čtvrtek 10. červen, s vlastní dopravou, za 91 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Janské Lázně se snídaní, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 7800,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 33 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Janských Lázních

Janské Lázně podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata