Ubytování v Janských Lázních v srpnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Janských Lázních v srpnu 2021. Luxusní ubytování Janské Lázně. Dovolená srpen 2021 v Janských Lázních pro rodiny s dětmi levně.

Janské Lázně    >    

Janské Lázně v srpnu

Vyhledávání ubytování v Janských Lázních

Ubytování v Janských Lázních v srpnu 2021

Hotel Terra - Janské Lázně v srpnu
Hotel Terra
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až sobota 7. srpen, s vlastní dopravou, za 148 dní v ceně 9120,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Lázeňská Dependance Réva - Janské Lázně v srpnu
Lázeňská Dependance Réva
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňská Dependance Réva, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s vlastní dopravou, za 148 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: Janské Lázně v srpnu, letní First Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 12530,- Kč.
 
Hotel Terra - Janské Lázně v srpnu
Hotel Terra
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 9. srpen, s vlastní dopravou, za 149 dní v ceně 10640,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Terra - Janské Lázně v srpnu
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až sobota 7. srpen, s vlastní dopravou, za 152 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Janské Lázně v srpnu, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2600,- Kč.
 
Hotel Terra - Janské Lázně v srpnu
Hotel Terra
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 6. srpen až sobota 14. srpen, s vlastní dopravou, za 153 dní v ceně 12160,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Skiresort Hotel Omnia - Janské Lázně - Janské Lázně v srpnu
Skiresort Hotel Omnia - Janské Lázně
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Skiresort Hotel Omnia - Janské Lázně, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen, s vlastní dopravou, za 154 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Janské Lázně v srpnu, letní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 11060,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tenis
 • Volejbal
 • Klidná lokalita
 • Bezbariérový přístup
 
Hotel Terra - Janské Lázně v srpnu
Hotel Terra
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 9. srpen až sobota 14. srpen, s vlastní dopravou, za 156 dní v ceně 6500,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Terra - Janské Lázně v srpnu
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 10. srpen až pondělí 16. srpen, s vlastní dopravou, za 157 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Janské Lázně v srpnu, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 7800,- Kč.
 
Skiresort Hotel Omnia - Janské Lázně - Janské Lázně v srpnu
Skiresort Hotel Omnia - Janské Lázně
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Skiresort Hotel Omnia - Janské Lázně, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. srpen až sobota 21. srpen, s vlastní dopravou, za 161 dní v ceně 11060,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tenis
 • Volejbal
 • Klidná lokalita
 • Bezbariérový přístup
 
Hotel Terra - Janské Lázně v srpnu
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 15. srpen až pondělí 23. srpen, s vlastní dopravou, za 162 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Janské Lázně v srpnu, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 12160,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 22 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Janských Lázních

Janské Lázně podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata