Doména na prodej

Ubytování v Janských Lázních v srpnu 2022

Ubytování v Janských Lázních v srpnu 2022. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Janských Lázních v srpnu 2022. Pobyty za nejlepší ceny. Luxusní ubytování Janské Lázně. Dovolená srpen 2022 v Janských Lázních pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2022.

Janské Lázně v srpnu 2022

Reklama

Reva
★★★
 • Fitness
 • Lednička
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 8 900 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Reva, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Reva, v délce 8 dní. Pobyt v Janských Lázních ve volném termínu neděle 7. srpen až neděle 14. srpen, s vlastní dopravou, za 293 dní v ceně 8900,- Kč. Ubytování Janské Lázně od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové, lázeňské.
Ld Terra
★★★
👍👍👍👍
 • Lednička
 • TV
 
 • 14 200 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (9 hodnocení)

Nejnovější recenze: Vše co jsme od Relaxačního víkendového pobytu očekávali,bylo splněno.

Ubytování v Janských Lázních v létě o prázdninách 2022 v regionu LD Terra, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ld Terra, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 14. srpen až neděle 21. srpen, s vlastní dopravou, za 300 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Ubytování v Janských Lázních v srpnu 2022, letní First Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 14200,- Kč. Recenze Ld Terra je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ld Terra
★★★
👍👍👍👍
 • Lednička
 • TV
 
 • 12 450 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (9 hodnocení)

Nejnovější recenze: Vše co jsme od Relaxačního víkendového pobytu očekávali,bylo splněno.

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě LD Terra, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ld Terra, v délce 8 dní. Pobyt v Janských Lázních ve volném termínu neděle 28. srpen až neděle 4. září, s vlastní dopravou, za 314 dní v ceně 12450,- Kč. Ubytování Janské Lázně od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové, lázeňské. Hodnocení ubytování v Ld Terra je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Reklama

Ubytování v Janských Lázních 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Janských Lázních podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Janských Lázní vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Janských Lázních vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Janských Lázních žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou České Švýcarsko srpen nebo Jižní Čechy srpen? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Karlovy Vary srpen případně Krkonoše srpen. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR.


Termíny ubytování v Janských Lázních můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Janské Lázně All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Janských Lázní - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Janských Lázních - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Janských Lázních podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Janských Lázních s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Janských Lázních.